Szkoła Podstawowa w Woźnejwsi


 • 21.10.2016

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

  Oto nadszedł 1 września 2016 r.,  dzień radosny i refleksyjny zarazem. Po ponad dwumiesięcznych wakacjach wszyscy spotkaliśmy się pełni wrażeń, nowych sił i nadziei, że to będzie dobry rok,

   

  Wielu z nas rozpoczęło ten dzień już o 9.00 Mszą świętą. Napełnieni pozytywną energią godzinę później powitaliśmy nowy rok. Tu zgromadzili się uczniowie – jakby starsi, mężniejsi – i ich rodzice.  

  Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie – odśpiewaniem hymnu i krótką przemową Pana Dyrektora, który przypomniał również o 77 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

  Potem Pan Dyrektor przywitał wszystkich uczniów, ale najwięcej uwagi poświęcił tym najmłodszym, jeszcze przedszkolakom, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkołą.  Następnie Dyrektor krótko opowiedział o czekających nas zmianach, zaprezentował plan pracy na rozpoczynający się rok szkolny, przedstawił uczniom tegorocznych wychowawców klas i życzył wszystkim uczniom i nauczycielom pomyślnego nowego roku szkolnego. Po pełnych optymizmu słowach Pan Dyrektor zaprosił uczniów na krótkie organizacyjne spotkania klasowe z wychowawcami. To był ostatni punkt programu w pierwszym dniu nowego roku szkolnego.

  Tak więc zaczęło się. I dobrze. Wierzymy, że to będzie rok dobrych zmian, dobrych ocen, wspaniałych osiągnięć, trwałych przyjaźni i pięknych przeżyć. Pierwszy dzień był wiele obiecujący: pogoda dopisała, humory również, koleżanki i koledzy w komplecie, w sercach radość – to dobra wróżba na przyszłość. Niech tak radosna aura pozostanie z nami aż do następnych wakacji. Udanego roku szkolnego.

   

   

Zobacz inne wydarzenia

 • 2016-10-21 07:02:26

  Żegnaj Szkoło

  Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Woźnejwsi z siedzibą w Karczewie

  W dniu 24.06.2016 r. dyrektor Szkoł... czytaj więcej

   
 • 2016-10-21 07:20:06

  Dzień Ziemniaka

  W dniu 25 września w Szkole Podstawowej w Woźnejwsi z siedzibą w Karczewie odbył się „Dzień Ziemniaka”. Motywem przewodnim impr... czytaj więcej