Click on any image in images menu.
Menu
21 października 2016

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Oto nadszedł 1 września 2016 r.,  dzień radosny i refleksyjny zarazem. Po ponad dwumiesięcznych wakacjach wszyscy spotkaliśmy się pełni wrażeń, nowych sił i nadziei, że to będzie dobry rok,

 

Wielu z nas rozpoczęło ten dzień już o 9.00 Mszą świętą. Napełnieni pozytywną energią godzinę później powitaliśmy nowy rok. Tu zgromadzili się uczniowie – jakby starsi, mężniejsi - i ich rodzice.  

Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnie – odśpiewaniem hymnu i krótką przemową Pana Dyrektora, który przypomniał również o 77 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Potem Pan Dyrektor przywitał wszystkich uczniów, ale najwięcej uwagi poświęcił tym najmłodszym, jeszcze przedszkolakom, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze szkołą.  Następnie Dyrektor krótko opowiedział o czekających nas zmianach, zaprezentował plan pracy na rozpoczynający się rok szkolny, przedstawił uczniom tegorocznych wychowawców klas i życzył wszystkim uczniom i nauczycielom pomyślnego nowego roku szkolnego. Po pełnych optymizmu słowach Pan Dyrektor zaprosił uczniów na krótkie organizacyjne spotkania klasowe z wychowawcami. To był ostatni punkt programu w pierwszym dniu nowego roku szkolnego.

Tak więc zaczęło się. I dobrze. Wierzymy, że to będzie rok dobrych zmian, dobrych ocen, wspaniałych osiągnięć, trwałych przyjaźni i pięknych przeżyć. Pierwszy dzień był wiele obiecujący: pogoda dopisała, humory również, koleżanki i koledzy w komplecie, w sercach radość – to dobra wróżba na przyszłość. Niech tak radosna aura pozostanie z nami aż do następnych wakacji. Udanego roku szkolnego.

 

  • Udostępnij na facebook'u.

Załączniki

Brak załączników.

Click on any image in images menu.

Galeria

Wpis nie posiada galerii.